O nas


Gabinet WEST-DENT powstał z myślą o zdrowych uśmiechach.
Założony w 1994r. stanowi już kolejne pokolenie lekarzy, sprawiając, że łączy to co najważniejsze: tradycję oraz ogromne doświadczenie z powiewem świeżości, nowością i energią. Tradycje stomatologiczne przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Naszym celem jest zadowolenie pacjenta oraz rzetelność na każdym kroku. Atutem – kosmetyczna perfekcja oraz najnowsza wiedza wraz z ciągłym doskonaleniem umiejętności swego personelu medycznego. Dzięki przyjaznej atmosferze w gabinecie pragniemy leczyć kompleksowo całe rodziny, by mogły się zdrowo uśmiechać każdego dnia.

Dorota Glijer – lekarz dentysta WestDent w Lublinie
Dorota Glijer

Lek. stom.


Jest absolwentką Lubelskiej Akademii Medycznej wydziału Stomatologicznego, zdobywając tytuł lekarza stomatologa w 1989r. W 1990r. rozpoczęła pracę w prywatnym gabinecie stomatologicznym dr Hilary Oestereich w Stamford w stanie Connecticut, U.S.A., gdzie pracowała 4 lata. Po powrocie do Polski w 1994 r. otworzyła własną praktykę stomatologiczną pod nazwą WEST-DENT przy al. Sikorskiego 1 w Lublinie, którą prowadzi do dziś. Mimo dużego doświadczenia, bierze udział w licznych konferencjach, szkoleniach i zjazdach, by być na bieżąco ze stomatologicznymi nowościami i dysponować najświeższą wiedzą w tymże zakresie, co pozwala świadczyć pomoc pacjentom na najwyższym poziomie. Ponadto jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

 

 

Natalie Lerska – lekarz dentysta WestDent w Lublinie
Natalie Namięta (Lerska)

Lek. Dent.


Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, po których w 2014r. zdobyła tytuł lekarza dentysty. Już podczas studiów jeździła na kursy i brała udział w szkoleniach nie tylko teoretycznych ale przede wszystkim praktycznych, by pogłębiać swą wiedzę w zakresie współczesnej stomatologii minimalnie inwazyjnej, która jest jej pasją. W chwili zakończenia studiów, rozpoczęła od razu staż, podczas którego kształciła się dodatkowo w ramach wolontariatu w renomowanych klinikach stomatologicznych pod okiem specjalistów by jeszcze lepiej zrozumieć pojęcie stomatologii estetycznej.

Dorota Glijer - certyfikaty

Natalie Namięta (Lerska) - certyfikaty

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.