Kaps- niemieckie wykonanie, zachodnie standardy

kaps

Firma KARL KAPS, jeden z czołowych producentów mikroskopów medycznych na świecie, zdobyła uznanie w ponad siedemdziesięciu krajach. Doświadczenie jakie niesie ze sobą 50 lat obecności na rynku, najnowocześniejsze metody projektowania wspomaganego komputerowo oraz solidność i dokładność sprawiają, że mikroskopy medyczne oraz akcesoria firmy Kaps są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez dzisiejszą medycynę.

 

ERGONOMIA:

Mikroskopy KARL KAPS zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić lekarzowi maksymalny poziom ergonomii i wygody. Głowicę można łatwo regulować w trzech płaszczyznach ustawiając ją stabilnie w dowolnym miejscu i pod dowolnym kątem.
Mikroskop dopasowuje się do lekarza, nie odwrotnie!

NAJWYŻSZA PRECYZJA:

Czynnikiem mającym decydujący wpływ na efekty leczenia jest możliwość zobaczenia szczegółów w obrębie pola zabiegowego. Połączenie wysokiej jakości oświetlenia i precyzyjnej optyki o dużej głębi ostrości zapewnia idealną widoczność podczas zabiegu - widziany obraz staje się wyraźny i w pełni trójwymiarowy.
Leczyć można tylko to, co widać!

MODUŁOWA KONSTRUKCJA:

Każdy mikroskop firmy KARL KAPS można sukcesywnie rozbudowywać o dodatkowe opcje sprzętowe, dzięki czemu mikroskop "rozwija się wraz z lekarzem".Można samemu skonstruować swój wymarzony mikroskop!

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA:

Firma KARL KAPS należy do ścisłej światowej czołówki pod względem wdrażanych innowacji technicznych.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.