Cyfrowa stomatologia już u nas!

omnicam skanerOdruch wymiotny przy pobieraniu wycisków do pracy protetycznych ?

Nie pasująca praca? W naszym gabinecie to już przeszłość!

Skaner wewnątrzustny rozwiązuje wyżej wymienione problemy.skanowanie

Umożliwia pobranie wysoce precyzyjnego cyfrowego wycisku w naturalnej kolorystyce zębów.

wycisk

kolorowy skanDzięki technologii CAD/CAM praca nie wymaga użycia mas wyciskowych, a cyfrowy wycisk po zaszyfrowaniu trafia do laboratorium w przeciągu chwili, przez co oszczędzany jest czas zarówno pacjenta jak i gabinetu, a praca może być niezwłocznie oceniona przez technika, który może błyskawicznie przystąpić do pracy.

Dodatkowym atutem naszego skanera firmy Sirona jest fakt, iż pacjenci z silnym odruchem wymiotnym dobrze znoszą skanowanie, a w razie niepowodzenia zabieg można powtórzyć od dowolnego momentu.

Lekarz jest w stanie zobaczyć model jamy ustnej pacjenta zaraz po jej zeskanowaniu co jest niezmiernie pomocne w pracy.

Należy również wspomnieć o powtarzalności samej pracy protetycznej. Dzięki współpracy z wiodącym laboratorium protetycznym, które komputerowo projektuje wszystkie prace, w razie konieczności jej powtórzenia, jest w stanie ją wykonać identycznie jak poprzednią.

precyzja

Precyzja zagwarantowana jest na etapie nie tylko samego wycisku cyfrowego ale i komputerowego zaprojektowania pracy w laboratorium, która następnie jest wyfrezowana przez bardzo precyzyjny sprzęt komputerowy najnowszej generacji.

frezowanie

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.