Wybielanie

W naszym gabinecie oferujemy dwie metody wybielania zębów żywych - metodę domową oraz profesjonalną, wykonaną przez lekarza stomatologa.
W przypadku pierwszej metody, przy współpracy z technikiem dentystycznym wykonana zostaje szyna, która idealnie pokrywa wszystkie zęby pacjenta, do której pacjent sam w domu nakłada wybielający żel i zgłasza się jedynie na wizyty kontrolne do gabinetu. Jest to metoda czasochłonna oraz wymagająca idealnej dyscypliny oraz współpracy z lekarzem.
Druga metoda jest szybka i efektywna. Polega na laserowym wybieleniu zębów przy pomocy specjalnego żelu oraz użycia najnowszego lasera ProSmart M firmy Lasotronix. Cały zabieg trwa 30 min i przynosi natychmiastowy rezultat.
Dodatkowo oferujemy metodę Walking Bleach do rozjaśnienia zębów martwych.

Mit - wybielanie jest niezdrowe i szkodliwe.

Częściowo prawda. Jest to zabieg kosmetyczny, w wyniku którego może wystąpić czasowa nadwrażliwość zębów żywych, lecz jest to wszystko uzależnione od indywidualnego progu bólu pacjenta.
Natomiast wybielanie zębów martwych, może spowodować osłabienie i kruchość zęba, dlatego należy się zastanowić czy nie lepiej i bezpieczniej jest wykonać licówki protetyczne na przebarwione zęby.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.