Leczenie próchnicy

W naszym gabinecie oferujemy bezwiertłowe leczenie próchnicy przy pomocy piaskarki abrazyjnej, która przy pomocy specjalnego proszku pod ciśnieniem powoduje usunięcie próchnicy z pozostawieniem zdrowej części zęba niemalże nienaruszonej.
Do wypełnienia zębów używamy nowoczesnych materiałów kompozytowych i Glass-jonomerowych, takich jak Charisma czy SDR, które idealnie naśladują naturalne tkanki zęba. Dzięki temu pacjent wyjdzie zadowolony, uśmiechnięty i bez wstydu będzie mógł się chwalić swoim nowym pięknym i białym uśmiechem!
Dodatkowo, w przypadku głębokich i skomplikowanych ubytków próchnicowych posługujemy się nowoczesnym sprzętem jakim jest Sonic Fill firmy KaVo. Przy pomocy ultradźwięków zmienia on konsystencję materiału, ułatwiając jego zapłynięcie do trudno dostępnych zakamarków ubytku. Umożliwia to wykonanie naprawdę szczelnego wypełnienia i zaoszczędzeniu czasu zarówno pacjenta jak i lekarza!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.